BBQ & Shisha | Live muziek 2016

Op 24 november heeft onze activiteit “BBQ & Shisha” plaatsgevonden bij La Manzara. Het was een zeer geslaagde avond waarbij we allereerst konden genieten van live muziek dat werd verzorgd door Erdem Kocak. Terwijl onze gasten genoten van het optreden werd de barbecue alvast klaargemaakt. Na het eten en live optreden van Erdem Kocak was het onder genot van shisha en een drankje tijd voor de volgende artiest: Batuhan Akyil. Wij als Mozaik hadden ook een verassing voor onze gasten. We hebben drie armbandjes aan de dames en drie armbandjes aan de heren verloot namens onze sponsor Om Bracelets. Graag willen wij iedereen die tijdens deze avond aanwezig was bedanken. Uiteraard willen wij ook La Manzara bedanken voor hun gastvrijheid. Wij hopen jullie allemaal weer te zien bij onze volgende activiteiten!