Dagtrip Londen 2017

Zaterdag 14 oktober 2017 was het zover! Rond kwart voor 1 ‘s nachts stonden we met z’n allen klaar op Rotterdam Centraal om met de bus te vertrekken richting Londen. Na lang reizen met de bus kwamen we om 5 uur aan bij Calais en stapten hier over op de Ferry. Tijdens de boottocht hebben we gelachen, gek gedaan en lekker geklets met de hele groep. Ook hebben we klassieke kaartspellen gespeeld zoals Ezelen en troeven waardoor de tijd vloog en we al gauw merkten dat we waren aangekomen in Dover. Rond 9 uur kwamen we in het centrum van Londen aan. We zijn afgezet bij de O2 Arena en gingen we we met de metro naar de London Bridge om te ontbijten. Natuurlijk konden we de English Breakfast niet missen met de welbekende English Tea. Na onze buikjes gevuld te hebben kon het sightseeing beginnen! Iedereen was vrij om de bezienswaardigheden in Londen op eigen tempo te bezoeken. Natuurlijk was een dag niet genoeg om de mooie stad helemaal te verkennen, maar de meesten hebben de belangrijkste plekken, zoals Tower Bridge, The British Museum, Londen Eye, Big Ben, Trafalgar Square en de verschillende souvenirwinkels wel kunnen bezichtigen. Wij hadden het geluk om de Africa on the Square evenement bij te kunnen wonen waarbij wij de Afrikaanse cultuur konden proeven en zien. Na afloop van het sightseeing was iedereen op zijn eigen tempo de stad aan het bezoeken. Natuurlijk was de Oxford Street een van de bekendste straten waar onze reizigers heen gingen. Om 21.00 uur hadden we met elkaar afgesproken en moesten helaas afscheid nemen van de prachtige stad Londen. Rond 7 uur waren we veilig, maar vooral ook moe aangekomen in Rotterdam. Het was een zeer leuke, gezellige en leerzame reis. We hopen dat iedereen het net als ons ook naar zijn zin heeft gehad. We hopen jullie bij onze volgende activiteit(en) te zien!